Otváracie hodiny:

Pondelok

     

9:00 hod

  

-

  

16:00 hod

Utorok

 

9:00 hod

 

-

 

16:00 hod

Streda

 

9:00 hod

 

-

 

16:00 hod

Štvrtok

 

9:00 hod

 

-

 

16:00 hod

Piatok

 

9:00 hod

 

-

 

16:00 hod

alebo podľa dohody

Kontakt: 

Tel.:

     

0911 531 584

E-mail:

 

ruman@alfareality.sk

web:

 

www.alfareality.sk

Popis:

Realitná spoločnosť Alfa Reality SK s.r.o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkúvaním predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti. Naše služby siahajú od poradenstva, cez návrh riešení, financovanie nehnuteľnosti až po zabezpečenie rekonštrukcie.

Realitná spoločnosť Alfa Reality SK s.r.o. bola založená na základe dlhoročných obchodných skúsenosti na základe čoho sme pripravení zabezpečiť pre svojich klientov komplexné profesionálne realitné služby, pričom kladieme dôraz na etický kódex našej spoločnosti. Našim hlavným cielom je osobitný prístup ku každému obchodnému prípadu, orientácia na spokojného klienta a dosiahnutie úspešného zakončenia každého realitného obchodu – zápis do katastra nehnuteľnosti, nájomná zmluva.

Všetky ponuky, ktoré uvádzame sú v konečných cenách, vrátane provízii. V týchto cenách zabezpečujeme pre našich klientov komplexný marketingový servis súvisiaci s predajom nehnuteľnosti, celý realitný servis súvisiaci s kúpou nehnuteľnosti, vypracovanie kúpnych zmlúv, resp. zmlúv o prevode vlastníctva, zmluvy o budúcich zmluvach, darovacie zmluvy, nájomné zmluvy, platíme poplatky u notára, rovnako aj správny poplatok na katastri. Zabezpečíme vám na požiadanie znalecké posudky a rovnako vám zabezpečíme aj financovanie vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Všetky zmluvy pri každom obchodnom prípade v našej spoločnosti nám zabezpečujú firemní právnici.